YOS

به‌راحتی در آزمون YOS ترکیه نمره قبولی کسب کنید!

آزمون یوس یک امتحان جامع برای افراد فارغ التحصیل مقطع متوسطه می باشد که جزء اتباع خارجی کشور ترکیه محسوب می شوند. افراد بر اساس نمراتی که در این آزمون به دست می آورند، می توانند برای ورود به دانشگاه های ترکیه انتخاب رشته نمایند. در واقع این آزمون مانند کنکور سراسری است. با توجه به اهمیتی که قبولی در آزمون YOS دارد دوره های زیادی برای علاقه مندان برگزار می شود تا دانش خود را بالا برده و شانس قبولی در این آزمون را افزایش دهند. بسیاری از موسسات اقدام به برگزاری دوره آموزشی YOS می نمایند. در این مقاله قصد داریم تا بررسی نماییم که دوره آمادگی آزمون YOS باید چه ویژگی هایی داشته باشد  و مجموعه SAT School چه خدماتی در این زمینه به شما ارائه میدهد.

دوره های YOS موسسه ست اسکول

دوره های آموزش یوس در موسسه ست اسکول به طور معمول حدود ۶ ماه به طول انجامیده و نزدیک به ۵۰۰ ساعت آموزشی را شامل می گردد. علاوه بر تدریس بخش های مختلف ریاضی، هندسه، هوش، منطق و پرابلم توسط اساتید متخصص در هر حوزه حداقل ۲۵ مرحله آزمون شبیه سازی شده در هر دوره برگزار می گردد که با تحلیل و رفع اشکال در قسمت های متفاوت همراه است. از ویژگی های خاص این دوره ها در موسسه ست اسکول می توان به امکان شرکت آزمایشی در جلسات قبل از تصمیم قطعی به ثبت نام اشاره نمود به قسمی که ارزیابی کیفیت برگزاری و ارائه جلسات و محتوای آموزشی پیش از اقدام به سرمایه گذاری مقدور گردد. >> امکان شرکت آزمایشی در کلاس << >> پرداخت اقساطی شهریه << از دیگر ویژگی های این دوره ها باید پشتیبانی مستمر تا تحقق اهداف تحصیلی شرکت کنندگان که همانا اخذ پذیرش از دانشگاهی دلخواه می باشد را بر شمرد، بدین معنا که انجام ثبت نام بدون دستمزد در آزمون، تدارک تور آزمون در ترکیه پس از اتمام دوره، مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه پس از اعلام نتایج آزمون و نهایتا فرایند اپلای همگی توسط موسسه انجام خواهند شد تا تمام تمرکز دانشجویان تنها بر موضوع یادگیری و ایجاد آمادگی هر چه بیشتر برای آزمون باشد. مزیت دیگر از مزایای بسیار شرکت در این دوره ها مهیا بودن امکان پرداخت شهریه در چند نوبت است تا شرکت در کلاس ها و حرکت علاقمندان به سوی هدف تحصیلی خود هر چه بیشتر تسهیل گردد.

دوره حضوری YOS در کرج

خبر خوش برای ساکنین کرج این است که از این پس متقاضیان کلاس YOS در این شهرستان می توانند به صورت حضوری و بدون نیاز به طی مسافت طولانی از دوره های یوس موسسه SAT School استفاده نمایند. این کلاس ها در محیطی آرام و کاملا حرفه ای برگزار می گردند تا زمینه تمرکز و فراگیری شرکت کنندگان دوره ها هر چه بهتر فراهم شود. ما می دانیم که عده ای از متقاضیان همواره به دنبال دریافت آموزش های حضوری بوده و از این طریق است که می توانند تعامل مناسب تری با اساتید و سایر دانشجویان کلاس داشته باشند.

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره آزمون YOS تماس بگیرید

09398173151

آقای شهریار فضیـلت

شرکت در دوره آمادگی آزمون YOS

افرادی که برای قبولی در آزمون YOS تلاش می نمایند، لازم است تا حداقل نمره 90 را به دست آورند. با اخذ این نمره آنها می توانند در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و تمام رشته های مقطع لیسانس انتخاب رشته نمایند. از نمره این آزمون برای ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه استفاده می شود. باید در نظر داشته باشید که آزمون مذکور هر سال یکبار برگزار می شود.
با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، نمی توان تاثیر مثبت دوره آمادگی آزمون YOS را برای قبولی در آزمون YOS نادیده گرفت. اما سوال اینجاست که یک دوره آموزشی YOS خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد. در ادامه تلاش شده است تا ویژگی یک کلاس خوب بیان شود.

نمونه تدریس ریاضی دوره YOS

تا دیر نشده این فرصتو از دست نده! همین حالا فرم رو پر کن و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای تحصیل در ترکیه استفاده کن!

جزئیات و سرفصل‌های دوره یوس SATSCHOOL

بیش از ۵۰۰ ساعت آموزش و تحلیل آزمون های گذشته شامل ریاضی، هوش، هندسه، پرابلم و منطق
پکیج رایگان آموزش زبان ترکی

​​​​​​​امکان شرکت آزمایشی در دوره YOS
​​​​​​​
دوره گروهی YOS-مرداد ۱۴۰۲  / شروع: ۷ مرداد / طول دوره: ۶ ماه / تعداد ساعات دوره: ۵۰۰

ریاضی، هندسه، هوش، منطق، پرابلم و پکیج هدیه آموزش زبان ترکی
۲۵ آزمون آزمایشی و تحلیل / ثبت نام و تور آزمون در ترکیه، مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه، اپلای و…/  شهریه (آنلاین): ۳۰ میلیون تومان  /  شهریه (حضوری): ۴۲ میلیون تومان
امکان پرداخت شهریه در سه نوبت

سرفصل های هندسه دوره YOS

خطوط موازی و مورب / زاویه در مثلث / مثلث‌های خاص / نیمساز و میانه / تشابه و مساحت در مثلث / متوازی الاضلاع / لوزی، مستطیل و مربع/ ذوزنقه / دایره / هندسه مختصاتی / حجم / بردار

Passwords / دنباله ها / اپراتورها / اپراتورها در اشکال / جداول /اعداد / نمودار ها / محیط و مساحت / اشکال

بر اساس سرفصل های ریاضی ۱ :
اتحاد و فاکتور گیری (فصل ۵ متروپل) / توان (فصل ۳ متروپل) / رادیکال (فصل ۴ متروپل) / Number (فصل ۱ و ۲ متروپل) / معادله درجه اول (فصال ۷ متروپل) / نامعادله درجه اول (فصل ۸ متروپل) / قدر مطلق (فصل ۹ متروپل) / نسبت تناسب (فصل ۶ متروپل) / مجموعه ها (فصل ۱۱ متروپل) / همنهشتی (فصل ۱۴ متروپل) / اپراتور (فصل ۱۴ متروپل) / تابع (فصل ۱۳ متروپل) / ضرب دکارتی (فصل ۱۲ متروپل) / منطق (فصل ۱۰ متروپل) / احتمال و توزیع دوجمله‌ای (فصل ۱۵ متروپل)


سرفصل‌های ریاضی ۲:
چند جمله‌ای و تقسیم (فصل ۱ متروپل) / معادله درجه دو (فصل ۲ متروپل) / تعیین علامت (فصل ۳ متروپل) / سهمی (فصل ۴ متروپل) / مثلثات یک (فصل ۵ متروپل) / مثلثات دو (فصل ۶ متروپل) / اعداد مختلط (فصل ۷ متروپل) / لگاریتم (فصل ۸ متروپل) / دامنه توابع خاص (فصل ۱۰ متروپل) / حد یک (فصل ۱۱ متروپل) / حد دو (فصل ۱۲ متروپل) / مشتق (فصل ۱۳ متروپل) / کاربرد مشتق (فصل ۱۴ متروپل) / ماتریس (فصل ۱۸ متروپل) / انتگرال یک (فصل ۱۵ متروپل) / انتگرال دو (فصل ۱۶ متروپل) / انتگرال سه (فصل ۱۷ متروپل) / سیگما-پایه-دنباله‌ی هندسی (فصل ۹ متروپل)

تحصیل در ترکیه ​​​​​​​ چقدر هزینه داره؟

تحصیل در ترکیه بسته به دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه مورد نظر صرف هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. به طور کلی می توان گفت که شهریه سالانه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان ترکیه در بازه 450 تا 1500 دلار آمریکا و این رقم برای دانشگاه های دولتی ترک زبان بین 240 تا 1500 دلار آمریکا می باشد

از طریق کسب نمره مناسب YOS که برای دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت است، می توان جهت تحصیل در رشته های متعدد از جمله دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، مهندسی، اقتصاد، حقوق، هنر و …از دانشگاههایی که این رشته ها را ارائه می نمایند پذیرش گرفت. بر اساس روند مشاهده شده در سالهای اخیر اما به نظر می رسد که اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و پزشکی بیش از سایر رشته ها باشد.

با وجود هزینه های نسبتا پایین تحصیل در ترکیه، دانشگاه های این کشور دارای اعتبار خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. به طوری که از حدود 200 دانشگاه موجود در ترکیه نام 17 دانشگاه در فهرست 1000 دانشگاه اول جهان به چشم می خورد. از دانشگاه های برتر کشور ترکیه می توان به دانشگاه های کوچ، سابانجی، بیلکنت، آتیلیم، بغازیچی، فنی استانبول، حاجت تپه، فنی خاور میانه و اقتصاد و فناوری اشاره نمود. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

چرا دوره‌ی SAT School منحصر به فرده؟

مجموعه SAT School با در نظر گرفتن محدودیت های احتمالی مخاطبین در تخصیص و تامین زمان و هزینه اقدام به طراحی دوره های ثابت و شناور نموده است تا امکان بهره مندی از جلسات آموزشی از پیش برنامه ریزی شده یا جلسات با برنامه نسبتا منعطف ولی پیوسته و با محتوای یکسان فراهم گردد.

دوره های آموزشی ما شامل دوره های SAT و YOS فارغ از تفاوت های محتوایی علاوه بر آموزش موضوعات درسی، آزمون های آزمایشی و تحلیل آزمون ها و رفع اشکالات دانشجویان را در بر می گیرند.

سوالات متداول مربوط به YOS

آزمون YOS به چه کاری میاد؟

این آزمون جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در اکثر دانشگاه های دولتی کشور ترکیه لازمه

آزمون YOS چه بخش هایی داره؟

به طور کلی بخش های ریاضی، هوش و هندسه

آزمون YOS از چند نمره است؟

نمره YOS از ۱۰۰ محاسبه می شه

آزمون YOS متمرکز چیه؟

یوس متمرکز ترکیه یا TR-YOS حالتی از برگزاری آزمون هست که به جای اینکه هر دانشگاه آزمون مستقل خودش رو برگزار کنه، دانشگاه های ترکیه از طریق یک آزمون هماهنگ اقدام به پذیرش دانشجو می کنن

آیا باید در هر دو نوبت آزمون برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های دولتی شرکت کرد؟

خیر. در صورت کسب نمره مطلوب در یک نوبت دیگه نیازی به شرکت در آزمون نوبت دیگه نیست

چه نمره ای برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه های دولتی خوبه؟

نمره بالای ۹۰

آیا بدون آزمون یوس میشه در دانشگاه های ترکیه تحصیل کرد؟

بله، یا از طریق آزمون SAT و یا با قبولی در دانشگاه های خصوصی بدون آزمون

دوره های یوس موسسه SAT School چه مزیت هایی رو برای شرکت کنندگان ایجاد میکنه؟

اول اینکه ما تضمین کیفیت آموزش داریم طوری که اگه در بهمن ماه به نتیجه دلخواه نرسید، آموزش های ما تا اردی بهشت ماه برای شما رایگان خواهد بود. دوم کلیه خدمات مورد نیاز بعد از دوره از ثبت نام و تور آزمون گرفته تا مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه و اپلای رو خودمون با حداقل هزینه براتون انجام میدیم