آزمون SAT بهترین روش تحصیل در ترکیه

”SAT”  آزمونی بین المللی است که توسط موسسه College Board آمریکا طراحی گردیده و معمولا هر سال ۷ بار در ماه های Dec, Nov, Oct, Sep, Jun, May, Mar و در کشورهای مختلف جهان برگزار می گردد. آزمون SAT به طور کلی شامل دو بخش زبان و ریاضی بوده و مهارت های استدلالی متقاضیان را مورد ارزیابی قرار می دهد. مدرک این آزمون جهت اخذ پذیرش بسیاری از کالج ها و دانشگاه های دنیا به کار می رود. بر اساس آخرین تغییرات صورت گرفته آزمون بین المللی SAT بصورت کامپیوتری یا دیجیتال برگزار می شود.

FESFGRDGFHGHTFHGDRT
1

دوره های SAT موسسه ست اسکول

دوره های SAT در  موسسه تخصصی ست اسکول متناسب با تاریخ برگزاری آزمون های SAT در طول سال اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون می نماید. این دوره ها به طور معمول از ماه های اردیبهشت، خرداد، شهریور، آذر و دی آغاز می گردند. به منظور ورود به دوره های آمادگی آزمون SAT در موسسه ست اسکول ابتدا لازم است که تعیین سطح در دو بخش کتبی و مصاحبه با استاد صورت پذیرد که هر دو به صورت آنلاین قابل انجام می باشند.

با گذشت زمان و به لطف خداوند در جهت تکمیل شایسته خدمات موسسه تلاش های بسیاری صورت پذیرفت تا آنجایی که امروز ما در موسسه SAT School مفتخریم که  خدمات جامع تحصیل در ترکیه را ارائه نموده و از آموزش، ثبت نام و تور آزمون در ترکیه گرفته تا مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه و فرایند اپلای و حتی بعد از انجام پذیرش همراه شما عزیزان باشیم.

همچنین خوشحالیم که با همکاری یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین موسسات اعزام دانشجو، دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، توانسته ایم مطمئن ترین و نزدیک ترین مسیر برای مهاجرت تحصیلی به سایر کشورها از جمله کانادا، انگلستان ، آلمان و سوئیس را به علاقمندان تحصیل در این کشورها از مدرسه تا دانشگاه معرفی کنیم.

موسسه SAT School در تمام مراحل از آموزش تا اپلای و حتی بعد از آن در کنار شما دوست عزیز ایستاده است.

نمایش بیشتر بستن
تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

آقای اشکان معتضدی: ۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

تماس با کارشناس

کلاس SAT ما، چگونه است؟

دوره آنلاین SAT

برگزاری دوره های SAT به صورت آنلاین فرصت مناسبی است تا متقاضیان شرکت در این آزمون از سراسر ایران یا حتی خارج از کشور بتوانند در این دوره شرکت نموده و از محتوای سودمند آن بهره کافی و وافی ببرند. علاوه بر این ضبط ویدیوی جلسات امکان استفاده از دوره به صورت آفلاین را نیز تا حد زیادی فراهم می آورد.
گفتنی است که کلاس های زبان و ریاضی SAT عموما از طریق پلتفرم هایی چون Google Meet یا Skype برگزار می گردند که بدون نیاز به فیلترشکن  موجب ایجاد کیفیت مطلوب صدا و تصویر می شوند.
همچنین اساتید این دوره ها با بهره برداری از متد های پیشرفته تدریس آنلاین شرایط را برای  فراگیری هر چه بهتر شرکت کنندگان  ایجاد می نمایند.

کلاس‌های گروهی SAT

دوره های گروهی SAT برگزار شده توسط موسسه SAT School ظرفیتی بسیار محدود دارند. به همین دلیل توصیه می شود که متقاضیان گرامی قبلا نسبت به رزرو دوره اقدام نمایند. تعداد مناسب شرکت کنندگان امکان تعامل مطلوب با استاد و سایر دانشجویان را به خوبی فراهم می آورد. همچنین تکالیف و تمارین برگزیده نیز پس از پایان هر جلسه از طریق Google Chat در اختیار گروه شرکت کنندگان دوره قرار می گیرد تا پیش از کلاس بعدی نسبت به انجام آنها اقدام نمایند.

معمولا دوره گروهی به متقاضیانی توصیه می گردد که بعد از انجام تعیین سطح کتبی و مصاحبه با استاد سطح علمی ایشان متوسط یا نزدیک به متوسط تشخیص داده شود تا آموزش ارائه شده برایشان بیش از حد دشوار یا ساده به نظر نرسد.

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی SAT

منظور از کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی  جلسات آموزشی با حضور یک یا دو شرکت کننده است. این گونه دوره ها معمولا انعطاف زمانی بیشتری داشته و زمان جلسات با هماهنگی شرکت کننده/شرکت کنندگان تعیین می گردد. بدیهی است که در مقایسه با کلاس های گروهی در این کلاس ها تمرکز مدرس بر نیازهای علمی یک یا حداکثر دو شرکت کننده است. از اینرو بسته به نتیجه تعیین سطح و پیشرفت درسی در کلاس تعداد جلسات ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. بنابراین، غالبا دوره های آموزش خصوصی یا نیمه خصوصی به متقاضیانی توصیه می شود که تعیین سطح کتبی و مصاحبه با استاد سطح علمی آنها را ضعیف یا عالی تشخیص داده باشد.

نمونه تدریس زبان و ریاضی دوره SAT

پخش ویدیو
پخش ویدیو

فرم ثبت نام آزمون SAT

بیش از %15 تخفیف ثبت نام دوره SAT به مناسبت Black Friday

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

آقای اشکان معتضدی: ۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

تماس با کارشناس

تا دیر نشده این فرصتو از دست نده! همین حالا فرم رو پر کن و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای تحصیل در ترکیه استفاده کن!

چرا دوره‌های SAT School منحصر به فرد هستند؟

از دیگر ویژگی های این دوره میتوان به تدریس کتاب منحصر به فرد تالیف شده توسط گروه آموزش مجموعه با بهره گیری از بهترین منابع SAT از جمله
​​​​​​​College Board Critical Reader(Erica)، Critical Reading(Barron’s)، Critical Reading(Peterson’s)، Panda و سایت Khan Academy اشاره نمود. در این کتاب تلاش گردیده است که تمامی موضوعات مورد استفاده در آزمون SAT بطور کامل پوشش داده شوند.

شایان ذکر است که ‌در کتاب یاد شده بیش از ۷۰۰ سئوال قرار داده شده که خود میتواند منبع خوبی جهت تمرین دانشجویان تلقی گردد. همچنین باید اضافه کرد که دانشجویان به مجرد ثبت نام جهت ورود به کلاس های SAT از طریق آموزش مجموعه برنامه‌ مناسب مطالعاتی دریافت کرده و توسط پشتیبان آموزشی به طور منظم حمایت و راهنمایی می‌شوند. بدیهی است که این پشتیبانی تا پایان دوره ادامه خواهد یافت. پس از پایان دوره و ثبت نام در آزمون نیز به همراه تیمی از دانشجویان و کادر آموزشی جهت آزمون به ترکیه رفته و پشتیبانی تمام عیار از آزمون تا اخذ پذیرش دانشگاه و اقامت در ترکیه را دریافت می‌نمایند.
از تجربه آموخته ایم که آموزش قوی و پشتیبانی موثر و مستمر دو عامل مهم در ایجاد رشد و نتیجه مطلوب خواهد بود.

نمایش بیشتر بستن
تحصیل در ترکیه ​​​​​​​ چقدر هزینه داره؟

تحصیل در ترکیه بسته به دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه مورد نظر صرف هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. به طور کلی می توان گفت که شهریه سالانه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان ترکیه در بازه 450 تا 1500 دلار آمریکا و این رقم برای دانشگاه های دولتی ترک زبان بین 240 تا 1500 دلار آمریکا می باشد

کدام‌رشته‌ها را می‌توان انتخاب کرد؟

از طریق کسب نمره مناسب SAT که برای دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت است، می توان جهت تحصیل در رشته های متعدد از جمله دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، مهندسی، اقتصاد، حقوق، هنر و …از دانشگاههایی که این رشته ها را ارائه می نمایند پذیرش گرفت. بر اساس روند مشاهده شده در سالهای اخیر اما به نظر می رسد که اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و پزشکی بیش از سایر رشته ها باشد.

آیا مدرک دانشگاه معتبر است؟

با وجود هزینه های نسبتا پایین تحصیل در ترکیه، دانشگاه های این کشور دارای اعتبار خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. به طوری که از حدود 200 دانشگاه موجود در ترکیه نام 17 دانشگاه در فهرست 1000 دانشگاه اول جهان به چشم می خورد. از دانشگاه های برتر کشور ترکیه می توان به دانشگاه های کوچ، سابانجی، بیلکنت، آتیلیم، بغازیچی، فنی استانبول، حاجت تپه، فنی خاور میانه و اقتصاد و فناوری اشاره نمود. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

آقای اشکان معتضدی: ۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

تماس با کارشناس

جزئیات دوره SAT

«دوره SAT شهریور-آذر ۱۴۰۲. موسسه SAT School»

طول دوره: ۳ ماه
تعداد ساعات دوره: ۱۰۰ ساعت
شامل زبان، ریاضی، آزمون های آزمایشی و تحلیل آزمون ها 
هدف: آمادگی آزمون Dec, 2 معادل ۱۱ آذر ۱۴۰۲ 


امکان شرکت آزمایشی در کلاس
شهریه: ۱۸ م.ت

امکان پرداخت شهریه در دو نوبت

شروع دوره: ۴ شهریور ۱۴۰۲

دوره آموزشی Pre-SAT

در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای ورود به دوره SAT و داشتن امتیاز حداقلی گذراندن دوره Pre-SAT با مشخصات ذیل قبل از دوره SAT ضروری خواهد بود:

طول دوره: ۲ ماه
تعداد ساعات: ۳۲ ساعت
محتوای دوره: ساختارهای ساده و پیشرفته و مهارت های مربوط به Reading Comprehension پیش نیاز دوره SAT
شهریه: ۶ میلیون تومان ​​​​​​​

فرم ثبت نام آزمون SAT

سوالات متداول مربوط به SAT

آیا مدرک SAT فقط برای تحصیل در ترکیه کاربرد داره؟

خیر. SAT یک آزمون بین المللی هست که برای تحصیل در اروپا و به ویژه آمریکا قابل استفاده است.

مدرک SAT برای اخذ پذیرش در چه مقطعی از تحصیلات دانشگاهی کاربرد داره؟

مقطع کارشناسی

نمره SAT در چه بازه ای تعریف میشه؟

نمره نهایی SAT مجموع نمرات بخش های زبان و ریاضی و در بازه 400 تا 1600 هست

برای اخذ پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های دولتی چه نمره ای مناسبه؟
 
آزمون SAT جنرال چه تفاوتی با SAT سابجکت داره؟

آزمون SAT جنرال به طور کلی شامل بخش های «زبان» و «ریاضی» هست که زبان، منطق و مهارت های استدلالی رو ارزیابی می کنه در حالی که آزمون سابجکت برای هر رشته سوالات تخصصی اون رشته رو در بر می گیره و دانش تخصصی افراد رو می سنجه

جهت ورود به دانشگاه های ترکیه SAT جنرال لازمه یا سابجکت؟

آزمون SAT جنرال

آزمون SAT دیجیتال چه تفاوتی با SAT کتبی داره؟

کوتاه سخن محتوای هر دو تقریبا یکی هست اما فرم سوالات به ویژه در بخش زبان دستخوش تغییرات شده از جمله: ادغام قسمت های Reading و Writing ، کوتاه شدن متون در سوالات Reading و کاهش تعداد سوالات و زمان پاسخگویی در هر دو بخش آزمون

آیا میتونم آزمون کتبی رو شرکت کنیم؟

خیر. داوطلبین بین المللی فقط می تونن در آزمون دیجیتال شرکت کنن

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

تماس مستقیم با کارشناس آزمون SAT

آقای اشکان معتضدی: ۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

تماس با کارشناس