yos-sat tour

تور آزمون های SAT و YOS

از آنجایی که آزمون های SAT و YOS (صرف نظر از مراکز محدود آزمون یوس در ایران) مرکزی در کشور ما نداشته و داوطلبان غالبا کشور ترکیه را بدین منظور انتخاب می کنند مفتخریم که همکاران ما در ترکیه عزیزانمان را برای حضور در مراکز آزمون همراهی یا راهنمایی نمایند تا اضطراب مازاد ناشی از ناشناختگی محیط، خاصه برای فرزندانی که نخستین بار در این آزمون ها شرکت می کنند تا حد ممکن کاهش یابد.
تصویر

تور آزمون های SAT و YOS

تور آزمون SAT

با توجه به اقداماتی که انجام شد خدمات تور آزمون SAT استانبول به شرح ذیل می باشد:

🔸بلیط رفت و برگشت
🔸اقامت ۴ شب و ۵ روز  در هتل به همراه صبحانه
🔸رفت و آمد فرودگاهی
🔸رفت و آمد به محل آزمون و انجام فرایند احراز هویت
🔸بیمه مسافرتی 
🔸گشت شهری
🔸هر دو نفر یک سیم کارت ترکیه ای فعال 

با توجه به اقداماتی که انجام شد خدمات تور آزمونTR-yõs استانبول از تاریخ جمعه ۷ بهمن الی سه شنبه ۱۱بهمن به شرح زیر می باشد:
🔸بلیط رفت و برگشت
🔸اقامت ۴ شب و ۵ روز  در هتل به همراه صبحانه
🔸رفت و آمد فرودگاهی
🔸رفت و آمد به محل آزمون و انجام فرایند احراز هویت
🔸بیمه مسافرتی 
🔸گشت شهری
🔸هر دو نفر یک سیم کارت ترکیه ای فعال 
🔸همراهی اساتید مجموعه

🔴خدمات آموزشی:
برنامه ی آموزشی ویژه آمادگی آزمون tryos از تاریخ ۱۷ دی الی ۶ بهمن ماه شامل:
🔸پانسیون آموزشی
🔸رفع اشکال با اساتید مجموعه
🔸برگزاری آزمون های مشابه 
🔸برنامه ریزی و مشاوره اختصاصی

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره آزمون YOS تماس بگیرید

۰۹۳۹۸۱۷۳۱۵۱

آقای شهریار فضیـلت

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره تحصیل در ترکیه تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

آقای اشکان معتضدی

برای مشاوره و رزرو تور SAT و YOS فرم رو پرکن تا بزودی باهات تماس بگیریم

چالش‌های تحصیلی در ترکیه

مهاجرت به کشور ترکیه یکی از مقصدهای پرطرفدار در بین ایرانیان می باشد. کشور ترکیه از جمله کشورهای بسیار زیبایی است که از لحاظ فرهنگی بسیار به ایران نزدیکتر است. 
یکی از بزرگترین و در عین حال اصلی ترین چالش‌های مهاجرت تحصیلی در کشور ترکیه همانند هر کشور دیگری، زبان است. همانطور که میدانید زبان رسمی ترکیه، ترکی استانبولی است. برخی از افراد بر این باورند که بعد از مهاجرت به کشور ترکیه می توانند به راحتی زبان ترکی را یاد گیرند. اما هنگام ورود به کشور ترکیه در زمان اخذ تحصیل، اخذ اقامت، اجاره ملک و … نیاز به دانش زبان ترکی است.

همراه بودن یک شخص مطمئن که به همه چیز تسلط کافی دارد، میتواند فشارهای جسمی و روحی را از شما دور کند.  
برخی از چالش ‌های مهاجرت تحصیلی در ترکیه عبارتند از: عدم آگاهی کافی از قوانین ترکیه، عدم امنیت مالی، دلتنگی و تنهایی، تامین مسکن، کاهش استرس و اضطراب و … می باشند. 
در متن زیر به هر کدام از این چالش های زندگی در ترکیه به طور خلاصه می پردازیم. ​​​​​​​

فرم ثبت نام آزمون SAT

برخی از چالش ‌های مهاجرت تحصیلی در ترکیه

عدم آگاهی از قوانین کشور ترکیه

از جمله چالش های زندگی در ترکیه، عدم آگاهی از قوانین کشور ترکیه است. برخی از هموطنان عزیز در هنگام مهاجرت به کشور ترکیه از هیچ مرکز مهاجرتی و توریستی، مشاوره دریافت  نمی کنند و تنها بر پایه صحبت های دیگران، اقدام به مهاجرت به کشور ترکیه می کنند. در بیشتر مواقع عدم آگاهی از قوانین و شرایط کشور ترکیه، این افراد به آسانی سرمایه خود را از دست می دهند و مجددا به ایران باز می گردند. کمک گرفتن از یک مشاوره مهاجرتی بسیار خوب همانند مجموعه SAT School جهت آشنایی هرچه بهتر با شرایط و قوانین کشور ترکیه، مسیر شما عزیزان را جهت رسیدن به هدفتان هموارتر می کند.

یکی دیگر از چالش های زندگی در ترکیه، کلاهبرداری افراد سودجو از راه های گوناگون می باشد. این دسته از افراد از راه های بسیار گوناگونی، خصوصا مهاجرانی که بدون هیچ آگاهی اقدام به مهاجرت می نماید، کلاهبرداری می کنند و سبب عدم امنیت و همچنین از بین رفتن همه سرمایه آنها می شود. در صورتی که آگاهانه و با اخذ راهنمایی های درست از مشاورین مهاجرتی، به این کشور توریستی مهاجرت نمایید، مشکلات بسیار فراوانی برای شما عزیزان به وجود آید. 
یکی از چالش های زندگی در ترکیه، تنهایی و دلتنگی است. در حقیقت نداشتن حمایت خانواده، محیط های اجتماعی و دوستان، جدایی و دوری از محیط هایی که به آن تعلق داشتید، امکان دارد سبب احساس غریبی و دلتنگی شما عزیزان شود. قبل از مهاجرت به این کشور باید به این موضوع مهم فکر کنید تا به راحتی بتوانید در کشور غریب زندگی خوب و آرامی داشته باشید. در صورتی که یک همراه و همدم مطمئن داشته باشید، به آسانی میتوانید با تمام این مشکلات کنار بیایید. 
سفر یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تجربیات هر شخصی به حساب می آید و وارد شدن به کشور دیگر همراه با استرس و دلهره می باشد. زمانی که از خانواده و دوستان خود دور می شوید، احساس غربت در کشور دیگر، خود یک چالش بزرگ به حساب می آید. بهترین راه جهت حل کردن این مشکل، داشتن یک دوست یا فردی قابل اعتماد است که در کشور خارجی با استفاده از تجربیات آن بتوانید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای به کشور ترکیه مهاجرت کنید.

یکی دیگر از چالش های زندگی در ترکیه، تامین مسکن است. در حقیقت یکی از نیازهای اصلی جهت ادامه زندگی هر شخصی در ترکیه، تامین مسکن می باشد. اما همین موضوع به دانش و آگاهی کافی از شرایط مسکن ترکیه بستگی دارد. زیرا افراد بایستی از نحوه عملکرد بازار مسکن این کشور آگاهی کافی و دقیقی داشته باشند. وجود یک همراه مطمئن و آشنا با تمامی شرایط کشور ترکیه این امر را بسیار راحت تر کرده است و افراد میتوانند بعد از ورود به کشور ترکیه، مسکن خود را به آسانی پیدا کنند تا بعد از ورود به کشور ترکیه با چالش های زندگی در ترکیه روبرو نشوند.

سخن پایانی

فرصت مهاجرت و در عین حال تحصیل در بیرون کشور می تواند یک تجربه لذت بخش و به یادماندنی برای هر فردی باشد. با این وجود مهاجرت به خارج کشور، با چالش های بسیار فراوانی همراه است. همانطور که میدانید سفر به کشور ترکیه ممکن است همانند هر کشور دیگری برای شخص از لحاظ غریب بودن، ندانستن زبان ترکی، دور بودن از خانواده و … سخت باشد. همراه بودن یک شخص مطمئن در سفر مازاد بر صرفه جویی در هزینه، زمان و … میتواند کمک بسیار فراوانی به شما عزیزان کند. ما در مجموعه SAT School یک همراه مطمئن و قابل اعتماد همراه با شما در کشور ترکیه میفرستیم. این شخص با تمامی مکان ها، زبان، بازار و … کشور ترکیه آشنایی کامل دارد.