landing

آزمون YOS

کلاس یوس جهت آمادگی در آزمون یوس که یک امتحان جامع برای افراد فارغ التحصیل مقطع متوسطه می باشد و جزء اتباع خارجی کشور ترکیه محسوب می شوند، برگزار می گردد. افراد با شرکت در کلاس یوس و بر اساس نمراتی که در این آزمون به دست می آورند، می توانند برای ورود به دانشگاه های ترکیه انتخاب رشته نمایند. در واقع این آزمون مانند کنکور سراسری است. با توجه به اهمیتی که قبولی در آزمون YOS دارد دوره ها و کلاس های یوس زیادی برای علاقه مندان برگزار می شود تا دانش خود را بالا برده و شانس قبولی در این آزمون را افزایش دهند. بسیاری از موسسات اقدام به برگزاری کلاس یوس و دوره آموزشی آمادگی آزمون YOS می نمایند. در این بخش قصد داریم تا بررسی نماییم که دوره آمادگی آزمون YOS باید چه ویژگی هایی داشته باشد و مجموعه SAT School در این زمینه چه خدماتی را جهت آشنایی بیشتر به شما عزیزان ارائه می دهد.

کلاس یوس و دوره های YOS موسسه ست اسکول

دوره های آموزشی کلاس یوس در موسسه ست اسکول به طور معمول حدود ۶ ماه به طول انجامیده و نزدیک به ۵۰۰ ساعت آموزشی را در بر می گیرد. علاوه بر تدریس بخش های مختلف ریاضی، هندسه، هوش، منطق و پرابلم توسط اساتید متخصص در هر حوزه، حداقل ۲۵ مرحله آزمون شبیه سازی شده در هر دوره کلاس یوس نیز برگزار می گردد که با تحلیل و رفع اشکال در هر بخش به روند رشد داشنجویان عزیز کمک موثری خواهد داشت. 

از ویژگی های خاص این دوره ها و کلاس یوس در موسسه ست اسکول می توان به امکان شرکت آزمایشی در جلسات قبل از تصمیم قطعی به ثبت نام اشاره نمود تا دانشجویان عزیز  کیفیت برگزاری و ارائه جلسات و محتوای آموزشی را پیش از اقدام به سرمایه گذاری ارزیابی نمایند.

>>  امکان شرکت آزمایشی در کلاس <<

>> پرداخت اقساطی شهریه <<

 از دیگر ویژگی های شرکت در کلاس یوس این موسسه می توان به پشتیبانی مستمر تا تحقق اهداف تحصیلی شرکت کنندگان که همانا اخذ پذیرش از دانشگاهی دلخواه می باشد، اشاره نمود. بدین معنا که انجام ثبت نام بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان در آزمون، تدارک تور آزمون در ترکیه پس از اتمام دوره، مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه پس از اعلام نتایج آزمون و نهایتا فرایند اپلای همگی توسط موسسه انجام خواهند شد تا تمام تمرکز دانشجویان تنها بر موضوع یادگیری و ایجاد آمادگی هر چه بیشتر برای آزمون باشد.

یکی از مزیت های بسیار مهم این موسسه جهت شرکت در کلاس یوس، امکان پرداخت شهریه در چند نوبت می باشد تا حضور در کلاس یوس برای علاقمندان جهت دستیابی به اهداف تحصیلی  شان تسهیل گردد.

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره آزمون YOS تماس بگیرید

۰۹۳۹۸۱۷۳۱۵۱

آقای شهریار فضیـلت

آزمون SAT

آزمون ست ”SAT”  آزمونی بین المللی است که توسط موسسه College Board آمریکا طراحی گردیده و معمولا هر سال ۷ بار در ماه های Dec, Nov, Oct, Sep, Jun, May, Mar و در کشورهای مختلف جهان برگزار می گردد.

آزمون ست به طور کلی شامل دو بخش زبان و ریاضی بوده و مهارت های استدلالی متقاضیان را مورد ارزیابی قرار می دهد. مدرک این آزمون جهت اخذ پذیرش بسیاری از کالج ها و دانشگاه های دنیا به کار می رود. بر اساس آخرین تغییرات صورت گرفته آزمون بین المللی SAT بصورت کامپیوتری یا دیجیتال برگزار می شود.

فرم ثبت نام آزمون SAT

کلاس ست و دوره های SAT موسسه ست اسکول

دوره های SAT در  موسسه تخصصی ست اسکول متناسب با تاریخ برگزاری آزمون های SAT در طول سال اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون ست می نماید. این دوره ها به طور معمول از ماه های اردیبهشت، خرداد، شهریور، آذر و دی آغاز می گردند. 

به منظور ورود به دوره های آمادگی آزمون ست در موسسه ست اسکول ابتدا لازم است که تعیین سطح در دو بخش کتبی و مصاحبه توسط اساتید مجرب صورت پذیرد که هر دو آنها به صورت آنلاین نیز قابل انجام می باشد.

*دوره SAT دی-اردی بهشت موسسه SAT School*

طول دوره: ۳/۵ ماه

تعداد ساعات: ۱۰۰ ساعت

محتوای دوره: زبان، ریاضی، آزمون های شبیه سازی شده و جلسات تحلیل آزمون

آزمون هدف: ۱۵ اردی بهشت ۱۴۰۳ (May)

شروع دوره: شنبه ۱۶ دی ۱۴۰۲

>>  امکان شرکت آزمایشی در کلاس <<

>> پرداخت اقساطی شهریه <<

براساس نتایج کسب شده از آزمون تعیین سطح، شرکت در دوره های مقدماتی SAT یا دوره های خصوصی به داوطلبین عزیز جهت آمادگی برای حضور در آزمون ست پیشنهاد می گردد.

 پس از تایید امکان ورود مستقیم به دوره های آمادگی آزمون ست در موسسه تخصصی ست اسکول، ۳ تا ۳/۵ ماه زمان نیاز است تا علاوه بر تدریس کامل موضوعات زبان و ریاضی، ۱۲ مرحله آزمون شبیه سازی شده و جلسات تحلیل آزمون برای شرکت کنندگان برگزار گردد. از اینرو این دوره را می توان دوره ای بسیار جامع جهت آمادگی آزمون ست در نظر گرفت، به ویژه اینکه پشتیبانی ما از عزیزان شرکت کننده در دوره های آموزشی با اتمام دوره ها پایان نیافته و تا تحقق مطلوب ایشان از طریق انجام ثبت نام آزمون ست (بدون دستمزد)، برگزاری تور آزمون در ترکیه، مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه و فرایند اپلای و حتی بعد از آن ادامه خواهد یافت.

 

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره تحصیل در ترکیه تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

آقای اشکان معتضدی

درباره موسسه تخصصی SAT School

موسسه تخصصی SAT School فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۳۹۶ خورشیدی و با ارائه دوره های تخصصی SAT که پیش از آن به صورت پراکنده و غیرمتمرکز صورت می گرفت آغاز نمود. به تدریج و با افزایش تقاضا برای تحصیل در کشور ترکیه تصمیم به همکاری با کارشناسان زبده و مدرسین شناخته شدهYOS  (کنکور داخلی ترکیه) گرفته شد. این همکاری پس از انجام برنامه ریزی های اولیه، شروع دوره های آموزش یوس در موسسه ست اسکول را به دنبال داشت. 

با گذشت زمان و به لطف خداوند در جهت تکمیل شایسته خدمات موسسه تلاش های بسیاری صورت پذیرفت تا آنجایی که امروز ما در موسسه SAT School مفتخریم که  خدمات جامع تحصیل در ترکیه را ارائه نموده و از آموزش، ثبت نام و تور آزمون در ترکیه گرفته تا مشاوره اختصاصی انتخاب رشته و دانشگاه و فرایند اپلای و حتی بعد از انجام پذیرش همراه شما عزیزان باشیم.

همچنین خوشحالیم که با همکاری یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین موسسات اعزام دانشجو، دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، توانسته ایم مطمئن ترین و نزدیک ترین مسیر برای مهاجرت تحصیلی به سایر کشورها از جمله کانادا، انگلستان ، آلمان و سوئیس را به علاقمندان تحصیل در این کشورها از مدرسه تا دانشگاه معرفی کنیم.

موسسه SAT School در تمام مراحل از آموزش تا اپلای و حتی بعد از آن در کنار شما دوست عزیز ایستاده است.

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره آزمون YOS تماس بگیرید

۰۹۳۹۸۱۷۳۱۵۱

آقای شهریار فضیـلت

ویژگی‌های موسسه آموزشی SAT School

پشتیبانی قوی و مستمر

آمار قابل قبول موفقیت در آزمون های SAT و YOS

کادر آموزشی حرفه‌ای

جزوات اختصاصی گرد آوری شده از معتبرترین منابع

محتوای آموزشی کامل و جامع

تدوین تست‌های شبیه‌سازی شده

بانک تمارین موضوعی

ارائه بازخورد فردی به داوطلبین

کلاس های حضوری یوس در کرج

رضایتمندی داوطلبان دوره های قبل

تخصص در برگزاری آزمون های SAT و YOS

ارزیابی دقیق و تعیین سطح کتبی و شفاهی توسط اساتید مجرب موسسه

امکان حضور آزمایشی در کلاس ها قبل از ثبت نام جهت آشنایی بیشتر با دوره و نحوه تدریس اساتید

تعامل دانشجویان با اساتید در طول دوره از طریق کانال های ارتباطی

خدمات موسسه آموزشی SAT School

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره آزمون YOS تماس بگیرید

۰۹۳۹۸۱۷۳۱۵۱

آقای شهریار فضیـلت

جدول زمانبندی آزمون های ست"SAT" در 2023-2024

* ثبت نام رایگان آزمون ها

* 15% تخفیف به مدت 10 روز برای ثبت نام در دوره YOS و شرکت در کلاس یوس

۰۹۳۹۸۱۷۳۱۵۱

تصاویر آموزشگاه SAT School

اساتید موسسه آموزشی SAT School

آریا قدوسی
مدرس زبان SAT و مدرس IELTS
محیا فرامرزی
مدرس Pre-SAT
شهریار فضیلت
مدرس ریاضی YOS
امیرحسین پری فرد
مدرس ریاضی SAT
خشایار نظری نسب
مدرس هوش YOS
الهه یوسف پور
مدرس ریاضی SAT

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره تحصیل در ترکیه تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۱۴۱۳۹۲

آقای اشکان معتضدی

برخی از دانشجویان ما که موفق به مهاجرت شده اند

علیرضا کریمی
عسل تازیکه
سید امیر رضا ضبیح زاده
پرهام رحمانی لشکری
سما عباسپور

ویدئو رضایتمندی دانشجویان موسسه تخصصی SAT School